رویکرد موضوعی نشریه

AWT IMAGE

قابل توجه پژوهشگران گرامی:
***موضوعات نشریه در زمینه‌های پژوهش در هنر مانند نوشتارهای پژوهشی در حوزه‌های هنرهای تجسمی، هنر در معماری، شهرسازی، مرمت، طراحی صنعتی و پژوهش‌های میان‌رشته‌ای در عرصه هنر است.

از هر نویسنده یک مقاله در مرحله بررسی اولیه و مرحله داوری قرار می گیرد. تا نهایی نشدن تکلیف مقاله اول، مقاله​ای دیگری از نویسنده در مراحل بررسی قرار نمی گیرد و در صورتی که نویسنده​ای مقاله دومی ارسال کند به وضعیت "انصراف داده" در می​آید.

مدت زمان بررسی مقالات: مرحله بررسی اولیه مقاله(ارزیابی موضوع و محتوا) 4-3 هفته می​باشد، چنانچه با موضوع مقاله موافقت شود پس از اعلام نتیجه ارزیابی اولیه از طریق سامانه و انجام اصلاحات اولیه(در صورت نیاز) مقاله در مراحل داوری قرار می​گیرد که زمان آن برای هر مقاله ای متفاوت است و بین 6 الی 9 ماه به طول می انجامد.
***سوالات یا پیگیری مقاله خود را از طریق "فرم برقراری ارتباط" در لینک تماس(فقط جهت موارد ضروری) ارسال کنید و یا در روزهای اداری شنبه تا چهارشنبه ساعت 12-10 با نشریه تماس بگیرید.

هر پژوهشگر فقط ملزم به یکبار ثبت نام در سامانه می باشد.(در صورتیکه جهت ورود به سامانه با اشکال مواجه شدید با دفتر نشریه تماس بگیرید: از قسمت تماس)، جهت ارسال مقاله دوم با همان ثبت نام اول اقدام کنید. جهت ارسال اصلاحیه مقاله، از گزینه ویرایش اقدام کنید(بر طبق ایمیلی که از سوی نشریه می​شود) تا جایگزین فایلهای قبلی گردد و اصلاحیه مقاله را به عنوان ارسال جدید بارگذاری نکنید. در صورتی که گزینه ویرایش فعال نبود از قسمت تماس برای نشریه پیغام بگذارید.

*خواهشمند است تمامی بخشهای مقاله، طبق شیوه نگارش مشروح نشریه (امکان دانلود از صفحه راهنمای نگارش مقاله در بخش نویسندگان) تنظیم گردد، در غیر اینصورت در مرحله ارزیابی اولیه، قرار نمی گیرد.
*** فرم نامه درخواست بررسی را از سامانه نشریه "پژوهش هنر" (امکان دانلود از بخش نویسندگان) دریافت و تکمیل کنید.

** پاسخگویی به سوالات تنها از طریق بخش تماس الکترونیک سامانه امکان پذیر می باشد. در غیر این صورت تنها ساعت 12-10 در روزهای اداری با دفتر نشریه تماس حاصل نمایید.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 4276 بار   |   دفعات چاپ: 1089 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 71 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نشریه علمی پژوهش هنر می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2023 CC BY-NC 4.0 | Scientific Journal of Pazhuhesh-e Honar

Designed & Developed by : Yektaweb